Zkušenosti

exteriaVěděli jste, že mezi podnikateli je až 40 procent těch, kteří nemají ani zdání o bezpečnosti práce či o požární ochraně? Tito podnikatelé si skutečně koledují – ve chvíli, kdyby k nim zavítala neohlášená kontrola, dost možná by je postihla pokuta či sankce, a to ne ve výši několik desítek, ale rovnou sta tisíc či milionů korun. Podnikatelé by tedy měli mít BOZP na paměti, vždyť jenom tak se vyvarují finančním postihům. Jestliže na BOZP nemají čas nebo jestli tomuto nerozumí, mohou si povolat pomoc, a to v podobě firmy Extéria, která se právě na toto specializuje.

Firma Extéria je na trhu už od roku 2011. Jejím cílem je pomáhat podnikatelům s přípravou bezpečnosti práce, s revizemi či se školeními. Když budete spolupracovat s touto společností, státní správa na vás nepřijde! Za dobu, co působí na trhu, si získala kvanta spokojených klientů, kteří firmě udělili skutečně kladné reference a recenze. Velice se cení nejen spolehlivost a profesionální přístup, ale hlavně rychlost (vždyť firma Extéria má pobočky ve všech krajích). Oceněna je taky cena, která je oproti konkurenci skutečně nízká.

 

Extéria reference:

Děkujeme firmě EXTÉRIA za pomoc při "naštěstí" ohlášené kontrole z OIP.

Jana Nováková, Třinec

Vstřícné jednání a profesionální přístup - mohu jen doporučit.

Tereza Čierníková, Praha

Firma Extéria nám zajišťuje BOZP již třetím rokem a v roce 2017 jsme měli dokonce kontrolu od inspektorátu práce. Vše proběhlo na jedničku. Mám tedy pozitivní zkušenosti a všem doporučuji.

Lenka Konečná, Ostrava

Máme malou firmu na výrobu kožených výrobků o 5 zaměstnancích a firma zajistila vše potřebné od bezpečnosti práce, včetně proškolení a každým rokem aktualizuje dokumenty pro úřady. Spokojenost a posílám tedy svou pozitivní referenci, protože mám s Extérií dobré zkušenosti.

Václav Šilhavý, Frýdek-Místek

Perfektní komunikace a řešení úrazu zaměstnance. Exteria funguje a plní vše co slíbí. Za mě doporučuji.

Jana Strečná, Praha

 

Díky firmě Extéria za její služby. Nemohu si stěžovat, jsem rád, že s ní už třetím rokem spolupracuji.

Milan Chovanec, Ústí nad Labem

 

Exteria mi pomohla vyřešit pracovní úraz zaměstnance ve výrobě a byla i při následné kontrole OIP, a to vše bezplatně v rámci roční služby. Vše dopadlo dobře jen díky ochotě a rychlosti zkušeného technika z Extérie. S Exterii spolupracuji druhým rokem a můžu jen doporučit.

Adam Havlík, Olomouc

 

Neohlášená kontrola z OIP byla mou noční můrou. Naštěstí mi kamarád poradil kontaktovat firmu Extéria a díky ní se už kontroly nebojím. Díky za dlouhé roky naší spolupráce.

Jan Hajný, Brno

 

Doporučuji Extérii a jejich technčce děkuji, zvládl jsem díky ní dnešní kontrolu z OIP bez závad. Levné a odborně zpracována kompletní dokumentace BOZP.

Tomáš Libiš, Brno

 

Nízké ceny, které se neodráží na kvalitě služeb. Díky za veškerou dokumentaci a za školení v oblasti bezpečnosti práce, na které bohužel nemám dostatek času.

Milan Hladký, Uherskobrodsko

 

Naprostá spokojenost!

Petr Kučera, Teplice

 

Před lety jsem hledal firmu, která by mi pomohla s úrazem na pracovišti a s následnou bezpečností práce. Obrátil jsem se na tehdy začínající firmu Extéria, která za kvalitní služby nechtěla mnoho. Za ta léta se rapidně zlepšila, dovoluji si říct, že se zlepšuje každý rok. Nyní se mi stará o veškerá školení, dokumentaci a také má na starosti požární ochranu. Nemohu si stěžovat. Když něčemu nerozumím, telefonická podpora je vždy nápomocná. Díky, těším se na další léta spolupráce.

Adam Dodek, Praha

 

Vďaka za spracovanú dokumentáciu týkajúcu sa BOZP.

Mária Petrenková, Slovensko

 

Firmu EXTÉRIA doporučuji. Super jednání a přístup.

Anna Nováková, Ostrava

 

Moje zkušenost a recenze firmy Extéria je velmi pozitivní. Spolupracoval jsem s bezpečákem, smlouva na 23 stran, které člověk nerozumí. Tahal ze mě každý měsíc 2500 Kč a za nic. Přišel, dal kafé, prošel se po dílně a prý mi pošle fakturu - hrůza. Firma Extéria je konečně solidní firma, jasná, a hlavně srozumitelná smlouva na jeden list papíru, vše mi dali do pořádku. Aktualizace směrnic mi dělají úplně ZDARMA! Navíc mě nedávno zastoupil technik u kontroly z inspektorátu a, světe, div se, bez závad. A co mě překvapilo, žádné další platby za kontrolu od Extérie, žádné účtované najetých kilometrů, hodiny technika – nic, to se mi u bezpečáka nestalo. Platím každý rok pouze 6700 Kč (školení, kontroly dílny, zastupování, aktualizace, nezvyšují cenu) a mám BOZP i požární ochranu.

Ladislav Jurčík, Praha

Firma Extéria mi pomohla vyřešit nejeden nešťastný pracovní úraz. Děkuji za to a rád posílám svou recenzi.

Erik Lavička, Ostrava

Má zkušenost s firmou Extéria je velmi kladná. Firma mi pomohla ve chvíli, kdy do firmy měla zavítat kontrola z OIP. Technik přijel urychleně, pomohl mi projít kontrolou na výbornou. Ještě jednou díky a rozhodně doporučuji firmu ostatním.

Patrik Křivánek, Vyškov

Díky kamarádovi jsem začala spolupracovat s firmou Extéria, která se mi stará o BOZP a PO podniku. Spolupracuji s ní už třetím rokem a nemohu si spolupráci s firmou vynachválit.

Andrea Lukášová, Karlovy Vary

Musím uznat, že Extéria je jedna z mála profesionálních firem v oboru. Po zkušenosti s místním bezpečákem, který mě nezastoupil ani u kontroly OIP, ani u hasičů, jsem mile překvapen. Extéria mě zastoupila u kontroly, přijela už před kontrolou a vše zdarma v rámci ročního paušálu připravila. Za mě doporučuji!

Petr Malík Opava

S firmou Extéria jsem spokojená. Spolupracuji s ní už pátým rokem.

Jana Hrabalová, Brno

I když mám jen malou firmu, BOZP je má povinnost, které však nerozumím. A tak jsem to zkusil s firmou Extéria, na kterou jsem dostal doporučení od kamaráda. Musím uznat, že jsem rád, že jsem s firmou začal spolupracovat. BOZP mě dnes už netrápí, stará se mi o to spolehlivá firma s profesionálními službami a nízkými cenami.

Ondřej Havlík, Uherskohradišťsko

Skvělá služba, a hlavně levná. Jediná prvotní investice je do směrnic BOZP. Vše zpracují, nastaví, proškolí, a hlavně u kontroly mě zastoupila technička Inspektorátu práce. Vše bez závad, super! Extéria vše plní, co slíbí, a hlavně zastoupí zdarma, nic navíc neplatíte.

Radovan Olynsky, Brmo

Dnes mě Extéria zastoupila u kontroly hasičů bez ztráty kytičky. Využívám roční služby BOZP a požární ochrany dva roky a nikdy jsem si nemyslel, že se mi nahlásí kontrola. Už jsem to chtěl zrušit a teď jsem rad, že mám Extérii. Děkuji techničce za skvělou práci. Jen tak dál. Konečně profesionální firma, která netahá z podnikatelů peníze, ale opravdu chrání.

Jan Gerlingr, Ostrava