Zkušenosti

Věděli jste, že mezi podnikateli je až 40 procent těch, kteří nemají ani zdání o bezpečnosti práce či o požární ochraně? Tito podnikatelé si skutečně koledují – ve chvíli, kdyby k nim zavítala neohlášená kontrola, dost možná by je postihla pokuta či sankce, a to ne ve výši několik desítek, ale rovnou sta tisíc či milionů korun. Podnikatelé by tedy měli mít BOZP na paměti, vždyť jenom tak se vyvarují finančním postihům. Jestliže na BOZP nemají čas nebo jestli tomuto nerozumí, mohou si povolat pomoc, a to v podobě firmy Extéria, která se právě na toto specializuje.

Firma Extéria je na trhu už od roku 2011. Jejím cílem je pomáhat podnikatelům s přípravou bezpečnosti práce, s revizemi či se školeními. Když budete spolupracovat s touto společností, státní správa na vás nepřijde! Za dobu, co působí na trhu, si získala kvanta spokojených klientů, kteří firmě udělili skutečně kladné reference a recenze. Velice se cení nejen spolehlivost a profesionální přístup, ale hlavně rychlost (vždyť firma Extéria má pobočky ve všech krajích). Oceněna je taky cena, která je oproti konkurenci skutečně nízká.

 

Extéria reference:

Děkujeme firmě EXTÉRIA za pomoc při "naštěstí" ohlášené kontrole z OIP.

Jana Nováková, Třinec

Vstřícné jednání a profesionální přístup - mohu jen doporučit.

Tereza Čierníková, Praha

Firma Extéria nám zajišťuje BOZP již třetím rokem a v roce 2017 jsme měli dokonce kontrolu od inspektorátu práce. Vše proběhlo na jedničku. Mám tedy pozitivní zkušenosti a všem doporučuji.

Lenka Konečná, Ostrava

Máme malou firmu na výrobu kožených výrobků o 5 zaměstnancích a firma zajistila vše potřebné od bezpečnosti práce, včetně proškolení a každým rokem aktualizuje dokumenty pro úřady. Spokojenost a posílám tedy svou pozitivní referenci, protože mám s Extérií dobré zkušenosti.

Václav Šilhavý, Frýdek-Místek